Zjistěte s ReRum, co je to nebankovní rychlá půjčka Zjistěte s ReRum, co je to nebankovní rychlá půjčka
Zjistěte s ReRum, co je to nebankovní rychlá půjčka. Zjistěte s ReRum, co je to nebankovní rychlá půjčka

Nebankovní půjčky jsou zde pro ty, kteří nemají čas, a ani nechtějí, vyřizovat zdlouhavé papírování ohledně schvalování bankovního úvěru. Tento typ úvěru je tedy poskytován jinými institucemi, než jsou banky, nejsou tedy předmětem finanční kontroly.

ReRum

Přesto, že půjčka u nebankovních společností zní pro vás přívětivě, dejte si vždy pozor, o jakou společnost jde. U Rerum si můžete všechny podmínky přečíst, vždy můžete konatkovat v případě nejasností zákaznickou linku a navíc si o této společnosti můžete přečíst několik referencí. Pokud narazíte na společnost, která je neznámá a tajuplná natolik, že vlastně ani nevíte přesné podmínky půjčení peněz, dejte od ní ruce pryč!

Rychlá půjčka – je opravdu rychlá?

Pro získání rychlé půjčky je potřeba mít opravdu jen pár minut času, přístup k internetu, vlastní bankovní účet. Po vyplnění formuláře na webových stránkách společnosti Rerum a po schválení úvěru vám budou peníze dodány na váš účet do 15 minut. Přesto, že společnost minimalizovala formality, půjčka je maximálně bezpečná.

Kolik si mohu půjčit?

Rychlé půjčky se zdají byt nevýhodné, neboť mnohdy neposkytují velké částky. S Rerum si můžete první úvěr vyřídit bez poplatků, jeho částka však nesmí přesáhnout 5 000 Kč. Po řádném splacení si však příště můžete zažádat až o 15 000 Kč.

Na co peníze využít?

Půjčka je bezúčelová, peníze můžete využít na cokoliv, co zrovna potřebujete! Protože je zde možnost odložit splátky až o 30 dní, můžete si peníze půjčit ještě před výplatou a vyřídit náhlé situace, jako třeba rozbitou pračku. Vždy však pamatujte na to, že se půjčkami nesplácejí nikdy jiné půjčky ani není doporučeno půjčit si jen tak z rozmaru – každá půjčka je závazek!

Rerum po celém Česku

Společnost Rerum s.r.o. působí v mnoha zemích světa a v České republice disponuje ve více než dvaceti městech. Jste-li například z Plzně a nevíte, kde je nejbliší pobočka jakékoliv instituce poskytující rychlé úvěry, obraťte se na Rerum, díky kterému vše vyřídíte z pohodlí vašeho domova během pár minut.

 

 

 

 

redakce