Nabídněte zaměstnancům kávu do kanceláří Nabídněte zaměstnancům kávu do kanceláří
Nabídněte zaměstnancům kávu do kanceláří Nabídněte zaměstnancům kávu do kanceláří

Nemáte ráno čas dát si pořádný šálek kávy ať už doma či v oblíbené kavárně? Kávu do kanceláří mohou díky automatům na kávu poskytovat i zaměstnavatelé, kteří ji využijí také pro sebe a případné zákazníky a návštěvy. Vybrat si můžete ze široké nabídky kávovarů.

espesso-automat-saeco-aulika-mid

Kávu do kanceláří kdykoliv

Oblíbené přístroje na kávu do kanceláří jsou kapslové kávovary. Jedním zaklapnutím a stisknutím tlačítka se za pár krátkých chvil kapsle promění v lahodné espresso, případně další nápoje, jež jsou od této kávy odvozeny. Je potřeba k tomu vybrat přístroj, který tento typ nápojů zvládne připravit. Počítejte s většími náklady na provoz. Vyplatí se pořizovat větší balení kapslí podle typu přístroje, který jste si na přípravu kávy v kanceláři pořídili.

Kávu do kanceláří uvítáte i při poradách, zdlouhavých obchodních jednáních i o pauzách, kdy si po vydatném obědě rádi dopřejeme dobrou kávu. Na trhu je celá řada automatů a kávovarů, které se hodí i do malé kuchyňky. Pokud nemáte možnosti, kde si kávu uvařit, dají se využít i nápojové automaty.

Kávu do kanceláří lze poskytnou jako výhodný benefit

Mnohé společnosti nabízejí svým zaměstnancům jako benefity stravenky, vodu pro pitný režim či obědy zdarma. Vy můžete použít jako benefit kávu do kanceláří zdarma. Vybrat si k tomu můžete kapslové či pákové automaty na kávu.

Lze ji využít i jako určitý typ služby pro zákazníky či klienty, kteří musejí čekat než přijdou na řadu nebo se u vás zdrží při pracovním jednání. Důležitý je správný výběr automatu na kávu. Záleží kolik chcete do jednoho připraveného šálku kávy investovat, kolik je potřeba kávy denně připravit nebo jaký typ nápojů preferujete. Podle toho vyberte vhodný přístroj či nápojový automat.

Specialista na kávu – Nápojová Ambulance 

redakce