V zaměstnání s klidem aneb pojištění má i tady svůj smysl V zaměstnání s klidem aneb pojištění má i tady svůj smysl
Jistě jste o něm už někdy v minulosti slyšeli, i když na tuzemském trhu s pojistkami patří spíše k nováčkům. Smlouva, která bude řešit odpovědnost z výkonu zaměstnání,... V zaměstnání s klidem aneb pojištění má i tady svůj smysl

Jistě jste o něm už někdy v minulosti slyšeli, i když na tuzemském trhu s pojistkami patří spíše k nováčkům. Smlouva, která bude řešit odpovědnost z výkonu zaměstnání, je však snadno k mání a jistě není důvod o ní nepřemýšlet. Zvláště pokud chcete udržet dobré vztahy se zaměstnavatelem i tehdy, když dojde k nepříjemné události a způsobíte – byť pochopitelně nechtěně – nějakou hmotnou škodu. Pojištění může krýt vzniklé škody, a to i tehdy, pokud půjde o poměrně vysoké částky.

Vhodná nabídka nejen pro řidiče z povolání

Jste často za volantem kvůli pracovním povinnostem nebo máte zaměstnání, které vyžaduje pečlivost a naprostou soustředěnost? Potom je pojištění odpovědnosti z výkonu povolání velmi důležitá položka, jíž byste rozhodně neměli opomíjet. Stačí zdánlivá maličkost a dojde k hmotné škodě, ať už půjde o kolizi na vozovce nebo něco jiného.

Výhodou je nejen velmi nízká spoluúčast, ale také celosvětová platnost této pojistky. I díky tomu můžete být v klidu i na služební cestě, třeba by to bylo zrovna na druhém konci světa. A ruku na srdce, není to skvělý pocit? Pokud si dohodnete i další produkty, můžete navíc získat zajímavou množstevní slevu – tady se jistě vyplatí trochu taktizovat a uvažovat!

Pojišťovna, která má svou historii…

Komu vlastně na trhu s pojištěním věřit? Jak rozeznat dobrého poskytovatele pojištění? Je to naprosto jednoznačné, někomu, kdo je zcela transparentní, nemá co skrývat a má za sebou také výsledky. Pojišťovna ERGO je připravena pomáhat už více než jednu generaci, nejde tedy o žádného nováčka, o němž by bylo nutno nějak pochybovat. Ostatně, nabídne i jiné formy pojištění, jako je například životní nebo také úrazové pojištění. Pokud máte sjednánu komplexní smlouvu, nemůže vás v životě už nic překvapit – jak by řekl klasik, že?

admin