Nápojové automaty od Nápojové ambulance Nápojové automaty od Nápojové ambulance
Nápojové automaty od Nápojové ambulance. Nápojové automaty od Nápojové ambulance

Nápojové automaty

Společnost Nápojová ambulance se již od roku 1992 stará o náš pitný režim a do menších či větších firem a kaváren dodává nápojové automaty. Zaměřuje se na automaty na kávu, sodobary a nápojové automaty s možností výběru nápojů.

Nápojové automaty pro vaši pohodu

Nápojové automaty od firmy Nápojová ambulance jsou velmi kvalitní, na eshopu naleznete široký sortiment automatů a příslušenství. Nápojové automaty lze umístit také ve firmě pro své zaměstnance, kteří uvítají možnost dát si kvalitní kávu, aniž by museli docházet do vzdálené kavárny či restaurace. Přístroje využívají také hotely a penziony, které neprovozují primárně kavárnu.

Nápojové automaty

Nápojové automaty

Nápojová ambulance nejenže nápojové automaty prodává, ale nabízí také jejich pronájem, záruční i pozáruční servis. Čerstvá vůně kávy naláká nejen zaměstnance, ale také vaše partnery na poradách, zákazníky a klienty. Nápojové automaty můžete umístit také v čekárnách, kde zpříjemníte klientům pobyt.

Nápojové automaty a jejich výhody

Šálek kávy denně prospívá našemu zdraví, mnohým lidem pomáhá snížit tlak, ulevuje od bolesti hlavy, zlepšuje náladu a také vás dobije energií. Každý má rád kávu jinak a nápojové automaty umožní vybrat si z mnoha druhů. Připravená káva z nápojových automatů je vysoce kvalitní, přístroje jsou pravidelně udržovány. Každý z nás potřebuje občas během náročného dne vzpruhu a kvalitní káva je ideální volbou.

Ochutnejte kávu jako z kavárny. Firma Nápojová ambulance  si zakládá na osobním přístupu a nabízí kvalitní přístroje. V nabídce najdete také nejrůznější druhy káv, kapslí, automatů na kávu, automaty na vodu a vodní filtry a další produkty, které vám usnadní život, ušetří čas i peníze. Oblíbený je také instantní systém pro přípravu kávy i čaje.

 

redakce