Nápojové automaty

Společnost Nápojová ambulance se již od roku 1992 stará o náš pitný režim a do menších či větších firem a kaváren dodává nápojové automaty. Zaměřuje se na automaty na kávu, sodobary a nápojové automaty s možností výběru nápojů.

Nápojové automaty pro vaši pohodu

Nápojové automaty od firmy Nápojová ambulance jsou velmi kvalitní, na eshopu naleznete široký sortiment automatů a příslušenství. Nápojové automaty lze umístit také ve firmě pro své zaměstnance, kteří uvítají možnost dát si kvalitní kávu, aniž by museli docházet do vzdálené kavárny či restaurace. Přístroje využívají také hotely a penziony, které neprovozují primárně kavárnu.

Nápojové automaty

Nápojové automaty

Nápojová ambulance nejenže nápojové automaty prodává, ale nabízí také jejich pronájem, záruční i pozáruční servis. Čerstvá vůně kávy naláká nejen zaměstnance, ale také vaše partnery na poradách, zákazníky a klienty. Nápojové automaty můžete umístit také v čekárnách, kde zpříjemníte klientům pobyt.

Nápojové automaty a jejich výhody

Šálek kávy denně prospívá našemu zdraví, mnohým lidem pomáhá snížit tlak, ulevuje od bolesti hlavy, zlepšuje náladu a také vás dobije energií. Každý má rád kávu jinak a nápojové automaty umožní vybrat si z mnoha druhů. Připravená káva z nápojových automatů je vysoce kvalitní, přístroje jsou pravidelně udržovány. Každý z nás potřebuje občas během náročného dne vzpruhu a kvalitní káva je ideální volbou.

Ochutnejte kávu jako z kavárny. Firma Nápojová ambulance  si zakládá na osobním přístupu a nabízí kvalitní přístroje. V nabídce najdete také nejrůznější druhy káv, kapslí, automatů na kávu, automaty na vodu a vodní filtry a další produkty, které vám usnadní život, ušetří čas i peníze. Oblíbený je také instantní systém pro přípravu kávy i čaje.

 

Post by redakce

Related post

Business Finance Nezařazené

Nabídněte zaměstnancům kávu do kanceláří

Comment(0)