Brigády Brigády
Brigády pro vás. Brigády

Brigády v Praze a okolí

Potřebujete přivýdělek formou brigády, ale netušíte, kde ji hledat? Na pracovním portále personalistika.cz najdete brigády mnoha firem i prostřednictvím personálních agentur. Najít si brigádu nebylo nikdy snadnější.

Hledání brigády usnadní Personalistka.cz

Pracovní portál Personalistka.cz nabízí brigády i práci na hlavní pracovní poměr. Díky jednoduchému filtru si najdete informace a nabídky, které vás zajímají. Stačí si stanovit kritéria jako jsou obor či město.

Brigády pro vás

Brigády nejsou určené jen pro studenty. Naopak si přivydělat mohou i nezaměstnaní nebo matky na mateřské, osvč i zaměstnanci, kteří hledají druhý příjem. Nabídka brigád na webu Personalistka.cz je poměrně bohatá, nemusíte se spoléhat na pomoc úřadu práce. Některé typy brigád seženete jen v sezoně – práce na stavbách, sklízení ovoce a zeleniny. Jiné brigády, například vybalování zboží, účetní junior, obsluha fresh baru, můžete vyhledávat po celý rok.

Brigády

Brigády

Personalistka.cz vám pomůže najít vhodné brigády, které lze vykonávat v místě svého bydliště. Vedlejší příjem uvítá každý z nás, na mnohé tyto práce není potřeba být kvalifikovaný. Mezi nejoblíbenější brigády patří roznášky letáků, hostesky na veletrzích, úklid, hlídání psů, apod. Nedaří se vám vhodná brigáda najít? Zeptejte se známých, sledujte tisk a především pracovní portál, který nabízí pravidelně aktualizovanou databázi volných pracovních míst.

Brigády po celý rok

Personalistka.cz je pro uchazeče o zaměstnání zcela zdarma. Ovládání je velmi snadné a nabídka je velmi pestrá. Najdete zde nabídky pracovních agentur, které zpravidla nabízí více pracovních pozic. Volná pracovní místa i brigády můžete vyhledávat pravidelně i nárazově. Záleží na vás, co zrovna potřebujete. Výhodou je uvedení veškerých informací, včetně platového ohodnocení každé pozice.

redakce