Volná pracovní místa

Hledáte novou práci? Volná pracovní místa najdete na vývěskách Úřadu práce, ale také na stránkách personálních agentur nebo na pracovních portálech.

Personální agentury nabízí volná pracovní místa

 

Hledáte-li práci, využijte nabídek personálních agentur. Nabízí volná pracovní místa a pro konkrétního zaměstnavatele zprostředkovávají také pracovní  pohovory, vhodného uchazeče pak doporučí. Pokud si zaměstnavatel tuto osobu vybere, sepíše s ní pracovní smlouvu.

Pracovní agentury své pracovníky také zapůjčují na určité období. Můžete tak hledat volná pracovní místa přímo v pracovních agenturách. Jste zaměstnáni například v obchodě, ale mzdu vám včetně všech benefitů a příplatků vyplatí vaše agentura.

Volná pracovní místa

Volná pracovní místa

Personální agentury nabízí volná pracovní místa nejčastěji v oborech průmyslových a technických, pro stavební firmy, ale také v potravinářství, do prodejen, jako ostrahu majetku a další. V případě, že se osvědčíte, může vás firma vzít do pracovního poměru jako kmenového zaměstnance, čímž zpravidla získáte vyšší plat a mnohem lepší výhody.

Volná pracovní místa v nabídce personálního portálu

Volná pracovní místa jsou v nabídce portálů a agentur. Personální agentury získávají ke své činnosti povolení od Úřadu práce. Požádat si o něj může bezúhonná fyzická i právnická osoba Rovněž je potřeba mít praxi se zprostředkováním zaměstnání 2 roky u osob s VŠ a 5 let u středoškoláků. Správná agentura vám dokáže doložit řadu referencí, má pojištění proti úpadku i zodpovědnost za škody. Personální agentury nabízí volná pracovní místa nejen v ČR, ale také v zahraničí. Než ovšem vycestujete, danou agenturu si ověřte, nejlépe na stránkách Ministerstva práce a sociálních věcí. Uchazeč o zaměstnání nic agentuře neplatí. Veškeré odměny agentuře hradí zaměstnavatel. Pokud po vás agentura žádá poplatky předem, jděte raději jinam.

Post by redakce

Related post

Cestování Cestování a ubytování

Jazykový pobyt – jak na to

Nezařazené Služby

Sledujte aktuální nabídky práce

Comment(1)
  1. […] úvazky. Mnoho žen by uvítalo poloviční úvazek či částečnou práci z domova. Aktuální nabídka práce v Praze toto […]

    2637 weeks ago | |

Comments are closed.