Funkční, krásné a bezpečné dveře Zlomek Funkční, krásné a bezpečné dveře Zlomek
Funkční, krásné a bezpečné dveře Zlomek Funkční, krásné a bezpečné dveře Zlomek

Jde vám hlava kolem z různých nabídek odchodů s dveřmi? Někde vám vyhovuje design, jinde zase mají lákavé ceny? Proč dělat kompromisy? Nabídka dveří Zlomek v sobě spojuje všechno dohromady. Nesnažte se šetřit na úkor kvality, takové dveře by vám moc dlouho radost nedělaly a navíc by se s nimi možná od začátku hůř manipulovalo.

Dveře Zlomek

Dveře Zlomek

Zohledněte rozměry a řešení interiéru

Co po dveřích požadujeme? Aby byly pěkné, funkční, odolné a bezpečné. Užitečná stránka je stejně důležitá, jako ta estetická. Mělo by se s nimi pohodlně manipulovat, aby nikdo nepřekážely a ladily s interiérem. Tomu je třeba přizpůsobit výběr. Směr otevírání je základ, promyslíme, zda dveře pravé nebo levé. Ve stísněném prostoru jdou klasické dveře nahradit skládacími nebo posuvnými.

Jak vybírat?

Rozmanitá nabídka dveří Zlomek umožní každému najít ty správní dveře, ať už má požadavky jakékoliv. Než dveře vybereme, musíme vzít v úvahu specifika každé z místností. Co vyhovuje v jednom pokoji, bude možná krokem vedle ve druhém. V dětském pokoji nebo ložnici nebudou příliš vhodné dveře se skleněnou výplní. V místnostech, které interiér oddělují, je prosvětlení naopak žádoucí. Do koupelny se hodí dveře s povrchovou úpravou, která zabrání jejich poškození vlivem nadměrné vlhkosti. Pokud máme domácí mazlíčky nebo hledáme dveře do více namáhaného interiéru, například technické místnosti zaměříme se na odolnost povrchu.

Dveře Zlomek splňující všechny normy

Dveře Zlomek jsou vyráběny tak, aby splnily požadavky na bezpečnost, funkčnost i hygienu a vyhověly ČSN normám. Jsou značeny tak, aby si každý dokázal vybrat správně, protože neexistují univerzální dveře do každé místnosti. V nabídce jsou jak interiérové, tak i vchodové dveře, které mají požadavky mnohem přísnější, a neměli bychom jejich nákup podcenit.

 

Dveře Pb s.r.o.

redakce