- Advertisement -Newspape hobby
CestováníRomantika v každé vteřině. Nastupte a nechejte se unášet. Let balonem čeká

Romantika v každé vteřině. Nastupte a nechejte se unášet. Let balonem čeká

Společně prožité chvíle jsou malými perličkami na náhrdelníku partnerského života. Vyměňte večeři v restauraci nebo divadelní představení za netradiční a ohromující zkušenost. Ruku v ruce nastupte do koše a zažijte let balonem. Praha je z výšky kouzelná, stejně jako dny strávené společně.

Let balonem, plavba nad Prahou

Vzdušná plavba nabitá zážitky i jedinečnými výhledy. To je let balonem. Stačí zajet kousek za Prahu a brzy si budete prohlížet Posázaví nebo Český ráj. Můžete zůstat i v blízkosti Prahy nebo se vydat prozkoumat proslulý hradní komplex. Let balónem Karlštejn vás vezme nad architektonický skvost z dob Karla IV. a malebné okolí budete mít jako na dlani.

Vypravit se můžete i mnohem dál a kdo má chuť může strávit v balónu i několik hodin.

Mimořádný dárek, zážitek z letu balonem

Vybrat k životnímu jubileu věc, po které by obdarovaný skutečně toužil je čím dál těžší. O to více je to složité, pokud chceme oslavence překvapit. Buďte si jisti, že vyhlídkové lety balónem jsou jedny z nejpopulárnějších dárků. Pořiďte dárkový poukaz na vyhlídkový let balonem.

Plavba je bezpečná a nádherná. Pod vámi se klikatí krajina, vy jen tajíte dech a necháváte ticho a klid prostoupit celou vaší bytostí. Nikdy jste nebyli svobodnější a klidnější. Romantická atmosféra na vás čeká každou vteřinu pobytu v pohodlném koši.

Pilot vás vezme do míst, odkud je nádherný výhled a kde budete prožívat neskutečné chvíle v kruhu vašich nejbližších. Počáteční nervozita opadne už po prvních metrech a zůstane jen vzrušující pocit z neopakovatelného zážitku.

Let balonem cena

Let balonem pořídíte za několik tisícikorun a můžete si být jisti, že to bude jednou z nejlepších investic vašeho života. Nedostáváte věc, dostáváte mnohem více. Novou zkušenost.

Let balonem je možné objednat i pro skupiny zájemců a za výhodnou cenu pořídíte let s ukotvením. Balon je pak exkluzivním a atraktivním společníkem na nejrůznější akce.

Exclusive content

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

Latest article

More article

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme