Magický pohled je pohled z výšin Magický pohled je pohled z výšin
Máte rádi vyhlídkové terasy, rozhledny nebo hradní věž? Samozřejmě, že ano. Kdo by si neužil pohled na nádhernou krajinu nebo město, jako na dlani?... Magický pohled je pohled z výšin

Máte rádi vyhlídkové terasy, rozhledny nebo hradní věž? Samozřejmě, že ano. Kdo by si neužil pohled na nádhernou krajinu nebo město, jako na dlani? Takový pohled si nemusíte užívat jen několik krátkých minut, ale třeba více než hodinu! Adrenalinový let vrtulníkem vám přinese spoustu nových, pohádkových zážitků a krásných momentů.

Usedněte do pohodlné kabiny

Jakmile usednete do kabiny vrtulníku, je vaší povinností jen jedno jediné. Nechat se okouzlit okolní krajinou a pohledem na města s architektonickými skvosty pod vámi. Vyhlídkový let může být jen po nejbližším okolí nebo se vypravte dále, třeba na vyhlídkový let vrtulníkem Mladá Boleslav nebo na let na Karlštejn. Při delších trasách dokonce můžete požádat o to, abyste si prohlédli vaše oblíbená místa z ptačí perspektivy. Vrtulník má tu výhodu, že vás vezme vysoko tak akorát, abyste měli nádhernou prohlídku se všemi detaily. Do kabiny nastupují vždy jen dva nebo maximálně tři cestující, proto jsou nádherné chvíle určeny jen vám a vašim nejbližším. Let vrtulníkem čeká jen na vás, třeba už tuto neděli.

Pod stromečkem jen jedna obálka

Bývá pod vaším vánočním stromečkem hodně balíčků? Jsou to často zbytečnosti? Letos to bude jinak. Darujete tajemnou obálku, která nebude ukrývat finanční hotovost, ale něco mnohem cennějšího. Fascinující zážitek z letu vrtulníkem. Zážitek je mnohem více, než kdybyste kupovali nový telefon nebo notebook. I ta nejnovější technika rychle ztrácí svůj lesk a potřebuje brzy nahradit něčím dokonalejším. Zážitek si ale uchováte napořád a stále se k němu budete vracet.

Dokonalý rozhled až k horizontu

Vrtulník Robinson R44 má čirá skla, která nebrání rozhledům. Je to dokonalý průvodce po vyhlídkové trase. Hradní komplex, malebný zámek, klidná hladina přehrady. To vše se vám ukáže v celé své kráse. Stačí jen žasnout, obdivovat a mačkat spoušť fotoaparátu.

admin