Půjčka může zachraňovat Půjčka může zachraňovat
Půjčka, jak je všeobecně známo, není záchranou na věčné časy. Tato se poskytuje jenom dočasně a poté se musí tomu, kdo ji poskytl, zase... Půjčka může zachraňovat

Půjčka, jak je všeobecně známo, není záchranou na věčné časy. Tato se poskytuje jenom dočasně a poté se musí tomu, kdo ji poskytl, zase v pořádku vrátit, a to zpravidla i s úroky a/nebo nějakými poplatky. Ovšem to nic nemění na faktu, že i taková půjčka dokáže někoho zachránit. Kvůli ní třeba nemusí ani zbankrotovat podnikatel, který by se bez ní z problémů neměl jak dostat. A to proto, že půjčka může poskytnout podnikání nový impuls nebo může posloužit k zaplacení nezbytných výdajů do doby, než se podnik zmátoří a začne si na sebe vydělávat sám.

Ovšem pokud má být taková půjčka skutečným pomocníkem, musí být tato zájemci o ni dostupná a musí se poskytovat za takových podmínek, jež nejsou pro dlužníka likvidační.

Což stoprocentně platí pro hypotéky bez registru.

Proč?

U nich uspějí i ti ze žadatelů-podnikatelů, kteří 

  • mají jen nepříliš dobře vypadající daňové přiznání,
  • nemají nijak vysoké příjmy,
  • oplývají záznamy v registrech dlužníků,
  • splácejí i další půjčky,
  • či jim hrozí exekuce.

Zatímco v bance by někdo takový neměl sebemenší šanci, tady je naděje vždycky. A to až překvapivě velká.

Stačí totiž, aby měl žadatel vhodnou nemovitost, kterou by se za půjčené finanční prostředky zaručil, plus stačí příjmy, z nichž se dají uhradit splátky. Nic míň, nic víc. A jestliže toto zájemce o půjčku splní, může si zažádat a potřebných financí se téměř jistě dočká.

A je to vlastně hračka. Žádá se tu v podobě formuláře na webu poskytovatele, snímky zmiňované nemovitosti se pošlou nebankovní společnosti e-mailem, do čtyřiadvaceti hodin bývá o půjčce rozhodnuto, a jakmile se pak podepíše smlouva, jsou peníze na cestě. Nemusí se tu složitě papírovat ani tu to a tu ono složitě prokazovat, nemusí se nic platit předem, smlouva neobsahuje skryté nástrahy.

A jakmile žadatel peníze má, může je do svého podnikání investovat a toto rozjet, případně zachránit.

A na splácení pak bude času dost, klidně i tři desítky let.

svet zeny