Netradiční svatba na historickém statku Benice Netradiční svatba na historickém statku Benice
Svatba. Netradiční svatba na historickém statku Benice. Netradiční svatba na historickém statku Benice

Čeká vás svatba? Hledáte vhodné místo pro váš svatební obřad? Statek Benice nabízí všem novomanželům projížďku v zámeckém kočáře taženém párem starokladrubských koní, tento jedinečný zážitek si budete pamatovat celý život. Stejně tak vám rádi zapůjčíme tyto nádherné koně pro unikátní fotografie, které tímto budou zcela výjimečné. Svatba se může konat na nádvoří nebo kdekoli na území statku.

Neomezená otevírací doba v den vaší svatby vám umožní užít si váš společný den až do ranních hodin dalšího dne.

Svatba

Svatba

Svatba pro vás. Připravíme vám obřad i hostinu

Důležitou součástí vašeho velkého dne je výtečné menu, které vám dle vašeho přání sestaví a připraví náš skvělý šéfkuchař, jeho vyhlášenou lahůdkou je nejen česká kuchyně. Děti si zde užijí zábavu i legraci na trampolíně a na dětském hřišti, ve společnosti našich zvířátek a jistě nepohrdnou ani svezením na ponících a oslících. Po krásném, dlouhém dni bude novomanželům připraveno romantické manželské apartmá a pro vaše blízké a rodinu bude připraveno 11 pokojů, ubytování můžeme zajistit i v chatkách a pro více hostů i v blízkém okolí. Ve špejcharu, v historickém dvoupatrovém prostoru, uspořádáme vaše svatební, civilní či církevní, veselí, pohodlně usadíme všechny vaše svatební hosty v horním patře, připravíme raut, stůl na svatební dary i kapelu či DJ. Svatba na statku splní veškerá vaše očekávání z tolik očekávaného dne.

Svatba, nebo teambuildng na statku Benice

Statek Benice je perfektní volbou i pro pronájem seminární místnosti až pro 30 osob, se zázemím pro coffebreaky, pohodlnými křesly a projektorem. Firemní akce i workshopy si v tomto prostředí oblíbí všichni vaši kolegové, zaměstnanci i obchodní společníci. Dle vašeho přání zajistíme různé, zajímavé hry na jakékoli téma, umožníme jízdu zručnosti traktorem z osmdesátých let, připravíme projížďku kočárem, velmi oblíbené jsou také dovednostní aktivity s koňmi nebo opékání buřtů u ohniště.

redakce