German Innovation Awards 2019 znamená zlato pro české dveře MUTEO German Innovation Awards 2019 znamená zlato pro české dveře MUTEO
Letošní ročník German Innovation Awards se opět těšil vysokému zájmu soutěžících. Do jednotlivých kategorií bylo celkem přihlášeno 695 produktů a projektů, ze kterých odborná... German Innovation Awards 2019 znamená zlato pro české dveře MUTEO

Letošní ročník German Innovation Awards se opět těšil vysokému zájmu soutěžících. Do jednotlivých kategorií bylo celkem přihlášeno 695 produktů a projektů, ze kterých odborná porota složená z nezávislých expertů vybrala ty nejlepší. Mezi nimi byl i dveřní systém MUTEO, který získal ocenění German Innovation Award ´19 GOLD.

K hlavním kritériím, kterými se porota ve svém výběru řídila, se řadí především přínos pro uživatele a efektivita a úroveň inovací, přičemž tyto inovace měly zohledňovat i aspekty, jako je sociální, ekologická a ekonomická udržitelnost i úsporné využívání energie a zdrojů.

MUTEO od SAPELI tak pokračuje ve své úspěšné cestě napříč nejprestižnějšími designérskými soutěžemi. V letošním roce tento systém, jehož autorem je známý český designér Petr Novague získal již ocenění Red Dot, International Design Award a A´Design Award.

admin