Seo neboli optimalizace obecně Seo neboli optimalizace obecně
Oblast seo neboli optimalizace webových stránek pro internetové vyhledávače je zaměřená na spoustu samostatných úkolů. Nejde tedy říct, že je nutné provést to a... Seo neboli optimalizace obecně

Oblast seo neboli optimalizace webových stránek pro internetové vyhledávače je zaměřená na spoustu samostatných úkolů. Nejde tedy říct, že je nutné provést to a to a bude to všechno správně fungovat. 

Vyhledávačům se musí pomoci. Nemůžete doufat, že vás jeden den šoupnou na přední pozici a budete stát na prvním místě. Tímto způsobem to opravdu nefunguje. Musíte umět pracovat s počítačem a všemi nástroji, které umožňují, abyste se dopracovali přesně tam, kam potřebujete. Musíte tedy vyhledávačům pomoci, aby vaše stránky posouvaly do popředí. K tomu je zapotřebí hned několik úkonů.

Seo analýza 

Seo analýza je druhým krokem ke správné SEO optimalizaci. Abychom dosáhli předních pozic ve vyhledávačích jako je Google nebo Seznam, je zapotřebí mít správně nastavené webové stránky se všemi jejich parametry. Tuto celkovou problematiku zastřešuje oblast SEO. A právě druhým krokem je analýza. Provádí se u každého klienta. 

  • Nejprve všechno zkontrolujeme. Je potřeba podívat se na vaše webové stránky do hloubky a překontrolovat veškeré údaje, nadpisy, systém stránek a podobně. 
  • Dále se budeme zabývat klíčovými slovy. Pokud si nejste jistí, rádi pro vás zpracujeme tuto analýzu, kde zjistíme, jaká jsou nejčetnější, nejvyhledávanější a na jaká klíčová slova je vhodné psát články. 
  • Návrh klíčových slov můžeme poskytnout všem klientům. 
  • Dalším krokem je kontrola důležitých parametrů, které by mohly zlepšit pozice případně najít chyby, které by právě mohly bránit zlepšování pozic už v samotných vyhledávačích
  • A v neposlední řadě je důležitá celková struktura webu, které se budeme držet a budeme přihlížet na konkrétní potřeby stránek a jedince. Všechny služby zajišťujeme pomocí individuálního přístupu. 

Celková cena je 500Kč za hodinu práce. Jakmile všechno zkontrolujeme můžete se pustit do další spolupráce. 

svet zeny