Proč si pořídit nůžkový párty stan 3×3/3×6? Proč si pořídit nůžkový párty stan 3×3/3×6?
Proč si pořídit nůžkový párty stan 3x3/3x6? Proč si pořídit nůžkový párty stan 3×3/3×6?

stavvvvPodobnou situaci už zažil nejeden majitel zahrady nebo organizátor zahradní párty: pečlivě jste zajistili občerstvení, pozvaní hosté se sjíždějí, ale původně optimistická předpověď počasí se bohužel nenaplňuje. Právě naopak – modrá obloha se rychle zatahuje šedými mraky a co nevidět začne pršet. Co dělat v takové zdánlivě neřešitelné situaci?

Každá zahradní párty nebo grilování pod širým nebem si žádá důkladnou přípravu. Mnohem náročnější než u akcí v interiéru je zde promýšlení každého detailu, a to zejména faktorů, které by zahradní slavnost mohly zhatit. Správný hostitel proto včas řeší  párty stany a zahradní altány a včas je koupí třeba i v různých velikostech.

Výhody nůžkových párty stanů 3×3/3×6 m

V posledních letech jsou nejoblíbenější tzv. nůžkové zahradní párty stany. Proč nůžkové stany? Jsou totiž tvořeny speciální konstrukcí, která svým tvarem připomíná nůžky a kterou lze bleskově postavit a po skončení akce opět složit. Velkou výhodou je také dodávaná praktická taška, do které je možné nůžkové párty stany uložit a uskladnit je ve složeném stavu. Tak zaberou opravdu minimum místa. Na bezpečném místě budou čekat na další zahradní slavnost, kdy je opět budete potřebovat.

Nůžkové párty stany 3×3/3×6 a široké možnosti jejichvyužití

Oblíbené nůžkové párty stany jsou k dostání v mnoha variantách. Nejčastěji si ten nejvhodnější párty stan vybíráme podle velikosti jeho základny, přičemž suverénně nejprodávanější jsou nůžkové párty stany o rozměrech 3×3 a 3×6 m. Párty stany 3×3 m jsou vhodné pro menší společnost, rodinnou slavnost nebo nám poslouží jako praktický zahradní altán. Za slunečného počasí ho můžeme použít bez bočnic, pokud se přižene vítr nebo déšť jednoduše boční strany párty stanu nainstalujeme a užíváme si příjemného závětří.hsduh

O poznání prostornější jsou nůžkové párty stany 3×6 m. Ty se hodí pro větší společnost, neboť do nich pohodlně umístíme i zahradní nábytek nebo alespoň stoly a židle. Velkou výhodou těchto zahradních párty stanů 3×3 i 3×6 m je jejich variabilita, kdy lze spojit několik párty stanů dohromady a vytvořit tak krytý prostor přesně podle Vašich požadavků.

Oblíbené nůžkové párty stany 3×3/3×6

Tyto rychle rozložitelné mobilní přístřešky snadno nahradí zahradní pergolu nebo altán a na zimu je jednoduše vyčistíte a uskladníte na vhodném místě. Díky jejich nízké hmotnosti se s nimi obzvláště dobře manipuluje. Složit a rozložit nůžkový párty stan 3×3 i 3×6 metrů zvládne doslova každý. Neváhejte proto a vyberte si kvalitní nůžkový párty stan, který Vám bude dobře sloužit po mnoho sezón.

admin