Opravit alu disky bývá výhodnější, než kupovat nové Opravit alu disky bývá výhodnější, než kupovat nové
Opravit alu disky bývá výhodnější, než kupovat nové Opravit alu disky bývá výhodnější, než kupovat nové

Alu disky na autě nebo motorce je potřeba jednou za čas zkontrolovat, jestli nejsou poškozené, a případně zajistit opravy alu disků. Není to totiž jen záležitost kosmetická, ale i funkční. Závada sice nemusí být viditelná na první pohled, ale pokud budeme s defektním diskem dále jezdit, můžeme se dočkat velmi nepříjemného překvapení, kterým bude prodřená pneumatika. Kontrola je tedy nezbytná pro předejití případným škodám.

Spolehlivý partner pro renovaci disků

Pokud zvolíme opravy alu disků namísto kompletní obměny, musíme si k tomu vybrat správnou firmu. Je to totiž sice ekonomičtější varianta, ale jen v případě, že se provede správně. Částka za opravu se liší podle míry poškození. Pokud jste tedy při kontrole hliníkových kol přišli na závady a chcete je řešit, dobře si vyberte, do jakých rukou je svěříte.  Ne všechny firmy pracují spolehlivě, rychle a kvalitně, někdy pouze sbírají zakázky a posílají je dále, z čehož vyplývá, že na disky budete dlouho čekat a cena nebude úplně nízká. Na koho se ale spolehnout můžete, je pneuservis Icarauto v Praze, který se na opravy alu kol specializuje již od roku 2003.

Oprava disků v Icarauto

Proč využít zrovna Icarauto? Důvodem může být dlouholetá tradice a spokojenost zákazníků, pohodlné online objednání a příjemné jednání. Práce zde probíhají pod jednou střechou a navíc pod rukama a dozorem kvalifikovaných pracovníků. Na své disky nebudete čekat dlouho a s výsledkem budete spokojeni i díky tomu, že firma vlastní špičkový stroj pro opravy alu disků aut i motorek. Všechny kroky jako rovnání, svařování, broušení i lakování jsou prováděny precizně a navíc rychle.

Co dalšího pneuservis nabízí?

Další služby pneuservisu kromě opravy alu disků zahrnují uskladnění zimních a letních pneu, prodej pneumatik a ráfků, huštění pneu včetně huštění dusíkem a samozřejmě profesionální přezouvání. Pokud chcete nechat hromadně přezout svůj firemní vozový park, není problém se domluvit na místě provedení, abyste nemuseli všechny auta vozit do servisu.

Pneuservis Icarauto

admin