Let balonem – netradiční, originální a adrenalinový dárek

let balonem nad zriceninou hradu troskyVyhlídkový let balónem je uskutečnitelný celoročně. Nejvíce si jej však užijete za pěkného a jasného počasí. Letět letadlem nebo vrtulníkem je zcela jistě úžasný zážitek. Avšak pokud se přikláníte spíše k dobrodružné romantice s možností zachycení na DVD či fotografii je to právě let balónem, na který nikdy nezapomenete. Jedná se o nevšední zážitek, který si nemusíte nechat jen pro sebe.

Let balonem – pro koho uskutečňujeme vyhlídkový let balonem

Provádíme vyhlídkové lety jak pro jednotlivce, páry tak i skupinky. Pokud jste malá firma, můžete koupit svým zaměstnancům, jako dárek právě vyhlídkový let balónem. Snad vás vaši zaměstnanci nenařknou, že se jich chcete natrvalo zbavit. Vyhlídkové lety patří do řad adrenalinových zážitků a rovněž nezapomenutelných zážitků. Vyhlídkový let je rovněž vhodný jako dárek pro „zaměstnance“ roku, jen doufejte, že nefoukne vítr a zaměstnanec nebude fuč. Museli byste si hledat nového. Samozřejmě, že žertujeme. Profesionalita a bezpečí jsou pro nás prioritou Balóny jsou řízeny profesionálně a spolehlivě. Klademe maximální důraz na úroveň a bezpečí letu.

Let balonem pro každého

Uletět jen tak na chvíli do oblak touží občas každý z nás, ale ne každému se to podaří uskutečnit. My vám s tím můžeme pomoci. Letět balonem a nechat se unášet nad krajinou, vidět točící se řeky, jakLeto had a klikaté cestičky. Hory, lesy, domy a kostely uvidíte z pohledu ptáků. Nepotřebujete k tomu ani perutě. Stačí zakoupit letenku a termín si může objednat obdarovaný podle toho, kdy mu to vyhovuje. Vyhlídkové lety balónem probíhají v různém časovém horizontu. Můžete si vybrat, zda chcete vidět vycházet slunce nebo jej zapadat. Vyhlídkový let balónem patří v dnešní době mezi velmi oblíbbené atrakce. Pozvěte své milované na nezapomenutelné dobrodružství. Balonový let probíhá zhruba hodinu – doba letu závisí na podmínkách při přistání.

Let balonem – parašutistické seskoky – video

Nabízíme rovněž seskoky parašutistů z horkovzdušného balonu. Podívejte se na video jednoho seskoku z balonu, který startoval na kolínském letišti:

 Let balonem – fotografie z balonového letu nad hradem Trosky

Post by admin

Related post

Zprávy

Let balonem – nekrásnější pohled na krajinu

Cestování

Romantika v každé vteřině. Nastupte a nechejte se unášet. Let balonem čeká

14 komentářů
 1. By เกมรถแข่ง
  2640 weeks ago | |
 2. […] Let balonem můžete realizovat v kteroukoliv roční dobu. Letenka má platnost jeden rok, takže budete mít jistě dostatek času rozhodnout, v jakou roční dobu a v jaké lokalitě let balonem uskutečníte. Na výběr lokality budete mít dostatek času – letenka má platnost jeden rok od data zakoupení (na požádání může být platnost prodloužena). Proto si můžete let naplánovat na dobu, která Vám bude nejvíce vyhovovat. […]

  2640 weeks ago | |
 3. By My Homepage

  … [Trackback]

  […] Informations on that Topic: zpravycentrum.cz/let-balonem/ […]

  2640 weeks ago | |

Comments are closed.